VII sesja Rady Seniorów Miasta Krasnystaw

Dnia 26 czerwca br. w sali obrad Urzędu Miasta Krasnystaw miała miejsce VII sesja Rady Seniorów Miasta Krasnystaw. Obrady otworzyła Przewodnicząca gremium - Urszula Hus. Po przyjęciu protokołów i porządku obrad ostatniej sesji radni przedstawili interpelacje, zapytania oraz harmonogram V Senioriady Krasnostawskiej.

Na sesji obecni byli m.in.: Teresa Hałas - Poseł na Sejm RP, Robert Kościuk - Burmistrz Krasnegostawu, Mirosław Księżuk - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krasnostawskiego, Renata Stangryciuk - Sekretarz Miasta Krasnystaw oraz Mariusz Antoniak - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Podczas posiedzenia przedstawiona została m.in. informacja o aktualnych działaniach, jakie kierowane są do osób starszych przez MOPS oraz Sejm RP.

Content Menager czw., 27/06/2019 - 12:10 Drukuj 231