100-lecie Policji

16 lipca 2019 roku w Krasnymstawie uczczono 100 rocznicę powstania Polskiej Policji Państwowej. Szczególnym gościem był zastępca Komendanta Wojewódzkiej Policji w Lublinie insp. Radek Bąchór.

Podczas uroczystości przyznano nominacje na wyższe stopnie policyjne - wręczono 36 nominacji krasnostawskim policjantom. Rozdano również nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego zorganizowanego przez Komendanta Państwowej Policji w Krasnymstawie mł. insp. Wiolettę Pawluk. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z przedszkoli z powiatu krasnostawskiego i cieszył się ogromną popularnością .

Oprócz policjantów udział wzięli zaproszeni goście m.in. przedstawiciele parlamentarzystów reprezentujących powiat krasnostawski, przedstawiciele władz samorządowych i instytucji współpracujących z Policją oraz duchowni.

Content Menager czw., 18/07/2019 - 13:09 Drukuj 247